"Едельвейс" отримав призове місце

Зразковий танцювальний колектив "Едельвейс" Скала-Подільського  Будинку культури (керівники: О. Тимофієва, Н. Кульчицька) з радістю відвідав західну столицю України м. Львів. Метою поїздки була участь у VI міжнародному Фестивалі-конкурсі хореографічних та вокально-хореографічних колективів. У конкурсі приймали участь колективи з Львова, Одеси, Миколаєва, Полтави, Харкова, Запоріжжя, Черкас, Києва а також колективи, які приїхали з Польщі, Білорусії, Угорщини, Туреччини.

Фантазія і праця принесли свої плоди. Наш колектив отримав II місце в номінації естрадний танець.

Обов'язковим додатком до кожної нашої поїздки, в тому числі і до цієї, є пізнання культурних і духовних надбань міста. Екскурсія старим Львовом залишила незабутні враження і дала можливість пізнати раніше невідані таємниці міста, заглибитись в різні епохи його становлення.

Щиро дякуємо батькам за фінансову підтримку.