У Тернопільському академічному драматичному театрі вітали освітян

Напередодні Дня вчителя у Тернопільському обласному академічному драматичному театрі імені Тараса Шевченка вітали кращих представників освітянської галузі. Педагогів привітали голова обласної ради Віктор Овчарук, голова ОДА Степан Барна, начальник управління освіти і науки Тернопільської ОДА  Ольга Хома. Благословення для присутніх уділив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ  Теодор Мартинюк.

Представниками Скала-Подільської селищної ради ОТГ були  Бугерчук Надія Орестівна (директор ДНЗ «Теремок»), Москавлюк Олеся Миколаївна (заступник з виховної роботи, вчитель музичного мистецтва Скала-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів ), Стефина Леся Володимирівна (керівник гуртків Скала-Подільського дитячого парку). Москавлюк Олеся Миколаївна нагороджена грамотою голови Тернопільської обласної ради.

Після завершення урочистої імпрези трупа Тернопільського обласного академічного драматичного театру імені Тараса Шевченка подарувала освітянам музичну комедію-жарт Володимира Канівця “Як наші діди парубкували”.