Конкурс "Загадкове життя домашніх улюбленців"

Дата: 22.02.2018 15:52

Кожен учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і вчителі біології навчальних закдадів громади.

Успішне навчання - це не лише проведення уроків та позакласних заходів, а й участь у різноманітних конкурсах. Вчителі - біологи теж не залишились осторонь.

XI  Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості на тему: "Загадкове життя домашніх улюбленців" передбачав ряд номінацій, в яких зареєструвались учасники шкіл, а саме:

- Оповідання "Зі щоденника моєї тваринки" :

•  Лосяцька ЗОШ І - ІІ ступенів, вчитель Полиняк Т.В., учениця 7 класу Марущак Ольга);

- "Мій улюбленець в об`єктиві"

• Турильченський НВК, вчитель Цибрій Л.М., учні 7 класу Івасечко Яна та Панчук Алла;
  • Лосяцька ЗОШ І - ІІ ступенів, вчитель Полиняк Т.В., учениця 6 класу Сивак Вікторія,
  • Скала - Подільський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів -  ДНЗ", вчитель Німець М.В., учень 5 класу Маковський Юрій.

- "Можу вас розважити", відеоролик з кумедною поведінкою домашніх улюбленців:

• Ниврянський НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ", вчитель

Лаба М.Д., учениця 5 класу Чимбір Ангеліна

• Лосяцька ЗОШ І - ІІ ступенів, вчитель Полиняк Т.В., учениця 4 класу Осадчук Софія

- "М`яка іграшка" :

• Скала-Подільський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів -  ДНЗ", вчитель Німець М.В., учениця 5 класу Стефин Яна

- Малюнок:

• Скала-Подільський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів -  ДНЗ", вчитель Німець М.В., учениця 2 класу Басіста Настя, учень 5 класу Бадяк Арсен.

У Міжнародній природознавчій грі "Геліантус", яка формує в учнів цілісне уявлення про природу, взяли участь вчитель біології та хімії Скала-Подільської ЗОШ І - ІІ ступенів Олійник С.В.(18 учнів - 5-9-их класів) та вчитель хімії Скала-Подільського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів -  ДНЗ"

Шородок А.П. ( 20 учнів - 8-11-их класів).

У Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі "Колосок осінній - 2017" перевірили свої знання учні Іванківської ЗОШ І - ІІІ ступенів (вчитель Микитчак О.О. - 30 учнів 5 - 9-их класів), Турильченського НВК (вчитель Цибрій Л.М. - 10 учнів 3-7-их), Скала-Подільського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів -  ДНЗ" (вчитель Німець М.В. - 64 учні 2 - 11-их класів), Ниврянського НВК "ЗНЗ І-ІІ ступенів -  ДНЗ" (вчитель Лаба М.Д. - 10 учнів 5 - 9-их класів).