Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

06 липня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Під час засідання було погоджено штатний розпис  відділу освіти виконавчого комітету Скала-Подільської селищної ради та кандидатуру Паламарчук Любові Любомирівни на посаду керівника відділу освіти.

Рішенням виконкому утворено робочу групу з аналізу економічної діяльності Скала-Подільського комбінату комунальних підприємств, яка має визначити проблемні питання в господарській діяльності підприємства та накреслити шляхи їх розв’язання.  

Виконавчий комітет повернув на доопрацювання заяву гр.Клапоущак Олени Степанівни про затвердження розробленої Борщівським РКП «Архбудпроект» схеми розміщення стаціонарної тимчасової споруди (павільйону) в смт.Скала-Подільська по вул.Грушевського, так як члени виконкому вважають за потрібне дане питання погодити із жителями військового містечка (провести громадські слухання) у зв’язку з тим, що дана споруда знаходиться на прибудинковій території.

В ході засідання було розглянуто ряд інших питань, серед яких надання матеріальної допомоги, присвоєння юридичної адреси нерухомому майну, надання дозволу на проведення земляних робіт по підключенню до водопостачання.« повернутися до списку новин