Тиждень технічних видів праці у Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів

З метою розвитку та підтримки обдарованих дітей, стимулювання активної творчої праці, підвищення інтересу до вивчення навчальних предметів у Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів проведено:

• тиждень трудового навчання (керівник Дозорців О.О. вчитель трудового навчання, психолог)

• відкриту виховну годину на тему: «Обираєш професію – обираєш долю» (керівник Дозорців О.О. вчитель трудового навчання, психолог)

Усі заходи, які проводилися у рамках тижня, сприяють інтелектуальному та творчому розвитку кожного з учнів, формуванню моральної культури особистості, національної свідомості, виховуючи естетичний смак, патріотизм, любов до Батьківщини.

Активними учасниками були учні старших класів Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів, що мали змогу продемонструвати свої вміння та здібності у різних конкурсах та вікторинах, кросвордах та ребусах.

В цей час працювала виставка дитячих робіт в кабінеті технічних видів праці.

Кожен клас отримав план – схему проведення заходів і зміг в повній мірі проявити себе.

Шупенюк О.В. – директор

Лосяцької ЗОШІ-ІІ ступнів