До уваги жителів громади!

Із середини березня в Україні розпочинається збір дерев’яних соків - одних  з цінних та поживних лісових продуктів. Масово його заготовляють постійні лісокористувачі, а також підприємці, які отримують для цього спеціальний дозвіл -лісовий квиток. Такий документ дає право на добування соку у відведених місцях та з дотриманням встановлених правил заготівлі.

Однак в межах населених пунктів така діяльність заборонена. Громадяни збираючи деревні соки в межах населених пунктів, можуть своїми діями спричинити загибель та послаблення екологічної стійкості дерев.

Відповідно до вимог статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада попереджає Вас, що заготівля деревних соків у межах населених пунктів (якщо дерево не зазнало суттєвих пошкоджень) є порушенням пункту 4.2 Правил утримання зелених насаджень в населених пунктах,відповідальність за яку передбачено статтею 152 КУпАП, та тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень.

Вільховий М.І