Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

ВИЇЗНИЙ  ПРИЙОМ  ГРОМАДЯН  В  СКАЛА-ПОДІЛЬСЬКІЙ  ГРОМАДІ

       

14 березня 2018  року відбувся виїзний прийом громадян в Скала-Подільській громаді. Прийом громадян провела начальник відділу обслуговування громадян Ярослава Новосад. До складу цієї громади входять: смт.Скала-Подільська, с.Гуштин, с.Іванків, с.Лосяч, с.Нивра та с.Турильче.

Представник управління Пенсійного фонду надала індивідуальні роз’яснення щодо нарахування пенсій з 1 січня 2018 року. Розповіла про подальші шляхи реформування пенсійної системи, про можливість використання ВЕБ-порталу електронних послуг, можливість звернення без особистого відвідування.

Ярослава Новосад проконсультувала майбутніх пенсіонерів про основні документи необхідні для призначення пенсії.

 

Також  була проведена зустріч представника Пенсійного фонду з колективом Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади, в ході якої було проінформовано про  подальші реформування пенсійної системи, основні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», визначення права для призначення на загальних та пільгових умовах, порядок проведення перерахунку пенсій в результаті осучаснення заробітної плати та виплати пенсій.

Ярослава Новосад запропонувала зареєструватись на ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України для того, щоб здійснювати контроль за даними заробітної плати і за страховим стажем, які будуть впливати на розмір пенсії.

            

 

 

Галина Окопна

Перший заступник начальника Чортківського

об’єднаного Управління Пенсійного фонду України« повернутися до списку новин