ХХ обласний конкурс «Юні таланти»

22  березня  у  м. Чорткові  відбувся  20-й  обласний  конкурс  "Юні  таланти".  На  цьому  конкурсі  нашу  школу  представляли  Голоднюк  Аліна  (клас  викладача  Івасєчко  Ірини  Миколаївни)  у  номінації  "Вокальна  музика"  та  Карпінський  Денис  (клас  викладача  Кустіцької  Наталії  Вікторівни)  у  номінації  "Інструментальна  музика".

У  важкій  конкурсній  боротьбі,  серед  більш  як  шестидесяти  учасників,  Карпінський Денис  завоював  почесне  ІІІ місце  і  був  нагороджений  дипломом  Лауреата  та  премією.

Скала-Подільська  ДМШ  та  викладачі  Кустіцька  Н.В.  і  Івасєчко  І.М.  отримали  подяки  за  високий  рівень  підготовки  учасників  конкурсу  від  дирекції  Чортківського  гуманітарно-педагогічного  коледжу  ім. О.Барвінського.

Тож  вперед  до  нових  звершень!!!

Директор  ДМШ  Кустіцький  В.Й.