Перемоги дітей на весняних канікулах

Дата: 02.04.2018 12:28

28  березня у  місті Тернопіль відбувся  обласний  конкурс  «Творчість  юних – 2018» де учениця  8-го  класу  скрипки Скала-Подільської  музичної  школи – Савчак  Вікторія  (викладач  Олексюк  Євген  Дмитрович, концертмейстер  Кустіцька  Наталія  Вікторівна) здобула  ІІ  місце.  Її  виконання  скрипкових  творів  не  залишило  байдужим  нікого  в  залі, глядачі  оплесками  проводжали  Вікторію.

31  березня  у  м. Кам’янці-Подільському  на  VI  Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі  хореографічного  мистецтва  «Радея-Dance»  хореографічний  колектив  «Еверест» (керівник  Коцемір  Руслана  Ігорівна) здобув  нелегку  перемогу  серед  більш  як  30-ти  колективів  з  8  областей  України та отримав  Диплом  ІІ  ступеня.

Вітаємо  наших  переможців! Дякуєм  дітям  і  викладачам  за  нелегку, кропітку  працю, а  також  батькам  за  розуміння  і  підтримку  дітей. Більше  фото  на  сайті  ДМШ:    https://skaladms.blogspot.com

Директор  Скала-Подільської  дитячої  музичної  школи

Кустіцький  В.Й.

Фото без опису Фото без описуФото без опису  Фото без опису