До початку чемпіонату області готові!

Наша Скала-Подільська футбольна команда «Скала-Айва» в рамках підготовки до чемпіонату області 2018 року провела ряд товариських зустрічей. В тому числі в п’ятницю 30 березня  зіграла із одним з лідерів районного чемпіонату - командою села Турильче, яку обіграла з рахунком 6:0.

В неділю наші футболісти провели виїзні матчі: з командою Трибухівці Бучацького району зіграли в нічию 1:1, та поступились команді м. Бучач за рахунку 0:2.

Тренер команди Богдан Слотвінський завірив вболівальників, що команда в основному готова до чемпіонату області – 2018 року. А в четвер після закінчення ще однієї товариської зустрічі буде остаточно сформовано основний склад команди «Скала-Айва», який якраз і стане її ядром.

М. Вільховий