Района спартакіада серед педагогічних працівників

У  місті Борщів відбулося відкриття І районної спартакіади серед педагогічних працівників, де були проведені змагання з настільного тенісу. У заході брали участь представники освіти з усього району та освітяни Скала-Подільської громади, які завдяки своїй спортивній насназі здобули переконливу перемогу.

У фіналі турніру серед чоловіків зійшлися Дубчак Олександр Пилипович – вчитель географії Скала-Подільського НВК, який здобув  І місце, та Ющишин Олександр Дмитрович - директор Скала-Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів І - ІІ місце.

У турнірі серед жінок Басараба Надія Володимирівна - директор Іванківського ДНЗ «Сонечко», здобула ІІІ місце.

Також у командному турнірі команда Дубчак О.П. – Шупенюк О.В.(директор Лосяцької ЗОШ І-ІІ ст.) здобула І місце та команда Ющишин О.Д. – Басараба Н.В. – ІІ місце.

Бажаємо нашим переможцям нових здобутків та перемог.

Спеціаліст відділу освіти

Заверцований В.І.