Семінар-практикум вчителів географії

05 квітня 2018 року відбувся семінар-практикум для вчителів географії Скала-Подільської ОТГ. Метою заходу було ознайомлення учасників семінару з роботою вчителя географії Скала-Подільського НВК Дубчака Олександра Пилиповича у впровадженні інноваційних технологій при викладанні географії. Був проведений урок-мандрівка з учнями 7 класу на тему: «Внутрішні води, їх розподіл. Найбільші річки та озера Євразії. Основні типи живлення і режиму річок».

Цікавою була презентація на наступному уроці учениці 9 класу Ігнатюк Анастасії, учасниці І етапу конкурсу науково дослідницьких робіт Малої Академії Наук України «Опис , аналіз та оцінка водних ресурсів Скала-Подільської».

Після обговорення семінару учасникам бул роздано туристично-інформаційний буклет «Скала-Подільська об'єднана територіальна громада», де одним із авторів є Дубчак О.П.

Семінар-практикум відбувся в доброзичливій атмосфері, яку зуміли створити педагоги шкіл громади та учасники навчально-виховного процесу Скала-Подільського НВК.

Голова методичного об'єднання вчителів географії

Кравчишин О.Ю.