Перемога на обласній музично-теоретичній олімпіаді

На  обласній  олімпіаді  з  музично-теоретичних  дисциплін, що відбулася 4 квітня  у  Тернопільському  державному  музичному  училищі  ім. С.Крушельницької,  скрипалька - Савчак  Вікторія  у  напруженній  боротьбі  серед  більш  як  100  учасників виборола І місце.  Ця  перемога  показала  високий  рівень  підготовки  учениці  у  таких  непростих  музичних  предметах  як  сольфеджіо, теорія  музики  та  музична  література. Наполеглива  праца викладачів  Кустіцької  Наталії  Вікторівни  (викладач  сольфеджіо  і  теорії  музики)  та  Корсун  Надії  Антонівни (викладач  музичної  літератури), а також старання їх учениці укотре приносять свої плоди. Тож  побажаємо Вікторії нових творчих звершень, а  викладачам  подякуємо  за  їх  нелегку працю.

Директор  Скала-Подільської  дитячої  музичної  школи

Кустіцький  В.Й.