Перемога юних скрипальок Скала-Подільської дитячої музичної школи

Дата: 17.04.2018 09:30

У  місті Кам'янець-Подільський  відбувся  ІІІ  Всеукраїнський  фестиваль-конкурс  виконавців  на  струнно-смичкових  інструментах           ім. Ф.Ганіцького,  у якому  взяли  участь  учні  музичних  шкіл  та  шкіл  мистецтв  із  Хмельницької, Тернопільської,  Чернівецької,  Вінницької,  Волинської  та  Одеської  областей.

Скала-Подільська  дитяча  музична  школа  була  єдиною  із  сільських  шкіл  на  цьому  конкурсі, однак наші  учні  змогли  на  рівні  конкурувати  з  іншими  учасниками і  навіть  здобувати  перемоги, що  вказує  на  високий  рівень  скрипкової  школи  викладача-методиста  Олексюка  Євгена  Дмитровича.

Савчак  Вікторія  отримала  Диплом  І  ступеня, а  Ющишин  Діана - Диплом  ІІІ  ступеня.  В  Діани  це  був  перший  конкурс  такого  рівня, а  Віка  брала  участь  як  досвідчена  конкурсантка.  Приємним  фактом  стало  те, що  серед  восьми  учасників  гала-концерту  на  урочистій  церемонії  вручення  нагород, дві  учасниці  були  із  Скала-Подільської  ДМШ.

Вітаю  наших  учнів  з  перемогою !  Дякую  викладачеві  Олексюку  Євгену  Дмитровичу  та  концертмейстеру  Кустіцькій  Наталії   Вікторівні  за  плідну  працю  та  високий  рівень  підготовки  учнів  до  конкурсу.

Директор  Скала-Подільської  дитячої  музичної  школи

Кустіцький  В.Й.