Двомісячник благоустрою триває

Наступили весняні дні, з кожним днем теплішає і земля вкривається свіжою зеленою травою.

13 квітня в рамках двомісячника благоустрою території ОТГ, працівники Скала-Подільської селищної ради на чолі із селищним головою Віктором Мирончуком долучились до даної акції і прийняли участь у прибиранні території місцевого центрального стадіону, на якому в двадцятих числах квітня буде проводитись відкриття обласного чемпіонату з футболу, де прийматиме участь команда нашої громади «Скала-Айва».

Скала-Подільський комбінат комунальних підприємств, ДП «Благоустрій» наводили порядок у парковій зоні та забезпечили технічну підтримку у збиранні та вивозі сміття.

Кожен житель громади повинен зрозуміти, що дбайливе ставлення до навколишнього середовища, природних ресурсів і взагалі екології – це одне з найважливіших завдань сучасності. Такий приклад повинен стати основою проведення заходів, пов’язаних із благоустроєм територій кожного населеного пункту нашої громади.

Вільховий М.І.