Змагання освітян з волейболу

Минулої п’ятниці, 13 квітня, районна профспілка працівників освіти провела спартакіадні змагання з волейболу. Участь у них брали 4 команди: відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації, а також команди освітян з Борщівської, Скала-Подільської та Мельнице-Подільської ОТГ. На волейбольному майданчику вирували спортивний азарт та воля до перемоги, адже ніхто не хотів поступатися. І все ж, за підсумками всіх проведених матчів, першість виборола команда з Мельниці-Подільської, другою стала команда Борщівської ОТГ, третьою – відділу райдержадміністрації. За команду Скала-Подільської ОТГ змагалися вчителі – працівники шкіл Бандура Василь Іванович, Микитчак Михайло Володимирович, Жмуд Назар Володимирович, Бугерчук Дмитро Михайлович, Шеляк Олександр Євгенійович, Федоровський Андрій Вікторович. Спортсмени показали гідний рівень волейболу.  Добре справилася зі своїми обов’язками і колегія арбітрів у складі Анатолія Балицького, Мирона Пришляка, Миколи Твориша. Наступні освітянські старти заплановано на 20 квітня, коли відбудуться змагання з міні-футболу.

Голова методичного об'єднання

вчителів фізичної культури