Конкурс шкільних малюнків "Я МАЮ ПРАВО!"

Дата: 17.04.2018 15:05

З нагоди Дня захисту дітей Координаційною радою молодих юристів Тернопільської області при Головному територіальному управління юстиції у Тернопільській області з 16 квітня по 02 червня 2018 року проводиться регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!».

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

Молодша група. Індивідуальна робота.

Молодша група. Колективна робота.

Середня група. Індивідуальна робота.

Середня група. Колективна робота.

Старша група. Індивідуальна робота.

Старша група. Колективна робота.

До молодшої групи відносяться діти віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 10 до 14 років; до старшої групи – від 14 до 18 років.

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки (конкурсні роботи) учнів та учнівських колективів (не більше 3 учнів), пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.

Конкурсні роботи повинні були виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А4.

Конкурсні роботи разом з заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, домашньої адреси, повної назви навчального закладу, назви номінації, назви конкурсної роботи) подаються до регіонального організаційного комітету за адресою: 46021м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 317(Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області), до 18 травня 2018 року включно.

Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи.

При поданні конкурсної роботи конкурсанти погоджуються на обробку відповідної інформації, в тому числі персональних даних, визнають результати Конкурсу.

Всі конкурсні роботи, які приймають участь у Конкурсі, не повертаються, рецензії на них не видаються.

Інформація про умови Конкурсу розміщена на веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області: http://terjust.gov.ua/2018/04/Я МАЮ ПРАВО, та розпорядження: http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/catalog/item/65635.htm?

За детальною інформацією можна звернутися в Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області за тел.: 43 08 93.

Головне територіальне управління  юстиції у Тернопільській області