Благодійна акція "Серце до серця" в освітніх закладах Скала-Подільської ОТГ

Дата: 17.04.2018 16:04

«Серце до серця» - це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям.
    По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху. Акція відбуватиметься тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки.

Постійними учасниками заходу є учнівські та педагогічні колективи Скала-Подільської ОТГ.
Кошти зібрані в Тернопільській області будуть спрямовані на закупівлю медичного обладнання для діагностики та лікування органів слуху, яке безкоштовно передадуть до Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні (м.Тернопіль, вул. Сахарова,2).
     Надзвичайно важливою є саме Ваша підтримка й допомога у проведенні цього суспільно — важливого благодійного проекту. Реквізити для перерахування благодійних внесків: р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КредоБанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, призначення платежу: «Для Тернопільської області. Благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання».