ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ у 4 класах 2018 року

17 квітня 2018 року на базі Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів проведено інструктивно-методичну нараду з вчителями 4 класів щодо організації та проведення ДПА 2018  за курс початкової  освіти. Опрацьовано рекомендації  МОН України щодо особливостей проведення ДПА у 2017-2018 навчальному  році від 27.03.18р         №1/9-185. Розглянуто питання щодо змісту та оформлення атестаційних робіт з української мови та математики, критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти та записів у класному журналі.

ДПА після четвертого класу проходитиме лише з двох предметів, матиме виключно моніторинговий характер,  завдання ДПА для учнів 4-их класів укладатимуть самі вчителі,  погоджує педагогічна рада і затверджує керівник закладу освіти. При переході до 5-го класу діти писатимуть ДПА у формі контрольних робіт з української мови (передбачає оцінювання результатів навчання одразу з української мови та читання) і математики.

Попередні роки четвертокласники писали ДПА з трьох предметів, адже знання з української мови і читання перевірялись у межах двох різних контрольних робіт.

Результати ДПА 4 класу не враховуються під час виставлення річних оцінок з предметів, з яких учень проходив атестацію. Тобто оцінки з ДПА виставляються у табелі учня в окремій колонці і не впливають на оцінки за семестри чи рік.

Сидоренко Н.В.- голова методичного об‘єднання вчителів початкових класів