МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧИЙ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ДИТЯТКО"

Дата: 19.04.2018 09:56

До 31 травня триває прийом дитячих відеоробіт (до 15 хвилин) на Міжнародий телефестиваль «ДИТЯТКО». Мета фестивалю розвиток дитячого кіно та телебачення, підвищення професійного рівня телебачення, орієнтованого на дитячу цільову аудиторію, та підтримка дитячих творчих студій. Фестиваль «Дитятко» – це кілька яскравих і насичених днів, впродовж яких проходять майстер-класи та тренінги, презентації та творчі зустрічі, перегляди та обговорення конкурсних робіт, заходи культурної програми. Фестиваль «Дитятко» – це спілкування, нові друзі та спільні проекти.

Спеціальна номінація Національної конкурсної програми Місцеве самоврядування – це ми! Започаткована у 2012 році. Реалізується спільно з Радою Європи. Номінацію запроваджено для заохочення підлітків розповісти засобами екранної творчості про власне бачення майбутнього рідного краю, уявлення, що саме вони управляють своєю громадою.

Умови участі

Відеороботи різних жанрів і творчих рішень приймаються до 31 травня.
Хронометраж – до 15 хвилин.

Обов’язкова умова

Конкурсна робота має бути створена автором шкільного віку або дитячою студією (гуртком).

Приз

Поїздка у Страсбург (Франція) авторів трьох кращих робіт