Захід у Лосяцькій школі

Естетичне виховання. Загальна культура молодої людини – це той фундамент, на якому будується духовно-моральне життя людини.

Насолода життям, відчуття радості буття – неодмінний елемент самоутвердження людини у світі, її щастя. Розвиток естетичної сфери свідомості впливає на інші почуття і погляди людини, підвищує емоційну чутливість до всіх явищ життя. Й молодший шкільний вік – відповідальна пора формування естетичних цінностей особистості. Саме в цей період закладаються переконання, принципи поведінки, якими керується людина у спілкуванні з іншими.

Основою, на якій здійснюється естетичне виховання, є певний рівень художньо-естетичної культури особистості, її здатності до естетичного освоєння дійсності.

Казка – допоміжний засіб вчителя для молодших школярів у формуванні цілої гами морально-естетичних почуттів.

Так, 12 квітня у Лосяцькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів учні  2- 5 класів взяли участь у виховному заході - мюзиклі "Коза-дереза" під керівництвом вчителя музичного мистецтва Глюти І.О. Учні- актори зуміли показати свої артистичні здібності, знання з музичної грамоти. Захід мав естетичне спрямування щодо  формування в учнів  любові до української казки, віру у вічні цінності -перемоги добра над злом.

Шупенюк О.В.- директор Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів