У Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася «Посвята в читачі» учнів 1-го класу

У Лосяцькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася «Посвята в читачі» учнів 1-го класу під керівництвом шкільного бібліотекаря  Боднарчук Н.Я.  У святі були задіяні учні різних класів. Шестикласниці склали символічний букет пошани поетам і письменникам України. Учні 3 і 5 класів взяли участь у інсценізації «На книжковій полиці». Першокласники розказували вірші, прислів’я та приказки про книги,  розгадували загадки, книгу за ілюстрацією, героїв казок, грали у гру «Веселі букви». А ще продемонстрували українську народну казочку «Ріпка» на сучасний лад. На завершення свята першачки розповіли правила користування книгою і дали обіцянку справжнього читача. Шкільний бібліотекар нагородила учнів 1 класу титулами «Друзі книги» і вручила Свідоцтво – перепустку до країни знань і різних наук.

Директор Лосяцької ЗОШ І-ІІ ступенів

Шупенюк Ольга Василівна