Семінар в Ниврянському НВК

18 квітня 2018 року в Ниврянському НВК «ДНЗ «Сонечко» відбувся семінар з національно-патріотичного виховання «Вишивка – символ Батьківщини, джерело народної душі». Запрошені – голова методичного об’єднання педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів Яковець Надія Адамівна, педагогічні працівники, завідувачі ДНЗ Скала-Подільської ОТГ.

Із доповіддю на тему: «Вишиванка – невід’ємний елемент національного одягу» виступила директор Ниврянського НВК Бойко Людмила Ярославівна.

Вихованці  різновікової  групи  у поезіях та піснях  передали красу  і любов до національної вишивки. Тріо «Елегія» виконало акапельний твір «Вишиванка».

Лукіянчук М.В.- заступник директора                                                                                                           Ниврянського НВК