Змагання з футзалу серед освітян

20 квітня працівники освіти Скала-Подільської ОТГ та освітяни з Борщівського району брали участь у спартакіадних змаганнях з футзалу. Відкриття розпочали з привітання керівника районної освітянської профспілки Інни Лань та арбітрів Миколи Твориша, Івана Тісногуза. За підсумками одноколового турніру освітяни Скала-Подільської ОТГ здобули ІІІ місце: капітан команди - Федоровський Андрій; Бугерчук Дмитро; Жмуд Назар; Шеляк Олександр; Ганусяк Володимир; Заверцований Володимир; Тушко Анатолій; Дячинський Дмитро.

Вручали нагороди переможцям і призерам перший заступник голови Борщівської РДА Віктор Голубець та начальник відділу райдержадміністрації Валерій Ромашенко, також відзначили заохочувальними призами: за волю до перемогиНазара Жмуда вчителя фізкультури Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, кращого бомбардира турніру – Степана Боднарчука з відділу освіти РДА, кращого воротаря – Олега Розіна з Борщівської ОТГ.

Федоровський Андрій Вікторович - голова

методичного об‘єднання вчителів фізичної культури