Увага! Важлива інформація!

В рамках проекту  DOBRE («Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності») Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні громадська організація "Social Boost" розпочала роботу над розробкою сайтів об’єднаних територіальних громад.

Першу візуальну концепцію системи ви можете переглянути
в презентації.

Щоб нова платформа, яку зараз розробляє Social Boost, і яка дозволить ОТГ мати сучасні інформативні і красиві сайти, максимально враховувала бачення мешканців ОТГ, особливо молоді, команда IT-компоненту звертається за допомогою в зборі інформації, у зв’язку з чим проводить опитування серед мешканців громади.

Для заповнення анкети переходьте по лінку на електронну форму:  https://tinyurl.com/y8tm3gxl.

Результати опитування прийдуть ініціаторам автоматично.

Просимо жителів громади, особливо молодь, посприяти отриманню необхідної інформації та заповнити дану анкету. Створення нового сайту допоможе скоротити шлях вирішення питань, з якими жителі ОТГ звертаються до місцевої ради або шукають інформацію.