Проводимо благоустрій території

В рамках проведення двомісячника благоустрою дочірнім підприємством «Благоустрій» здійснено ряд заходів, а саме:

1. Проведено монтаж та запуск вуличного освітлення в селі Іванків по вулицях Хом’янівка та  Вергонівка.

2. Виготовлено та встановлено приміщення для інвентаря працівника кладовища в селі Нивра.

3. Проведено вирізку та коронування аварійно-небезпечних дерев по вулицях Грушевського, Купчинського, у військовому містечку та селищному парку. Зрізана деревина буде направлена для опалення установ ОТГ, а вікова деревина буде використана на потреби підприємства.

4. В селищному парку працівниками установ громади здійснено вирізку дерев, повалених буревієм.

5. Проведено громадські толоки за участі працівників селищної ради, ДП «Благоустрій», Скала-Подільського ККП, навчальних закладів громади.

Начальник ДП "Благоустрій" Биць В.Б.