Пробний забір води мотопомпою

Дата: 26.04.2018 10:04

23 квітня особовим складом Скала-Подільської місцевої пожежної команди зроблено пробний забір води мотопомпою Weima WMQGZ80-30 з слідуючими характеристиками:

самовсмоктуюча

Диаметр вхідного патрубка, мм.

Диаметр виходного патрубка, мм.

Модель двигуна

WM170F

Максимальна потужність

7.0 к.с.

Максимальна висота подйому, м

Максимальна глибина всмоктування, м

Об’єм перекачки м.куб./год

Вага нетто/брутто, кг

Габарити, мм

515x410x460

Вода                                                             чиста,легко забруднена

Діаметр частин в водоймі, мм.                   3

Ціна,грн.                                                       4340

Мотопому придбано за кошти місцевого бюджету для підвищення бойової готовності місцевого пожежного підрозділу.

Мотопомпа Weima WMQGZ80-30 стане в нагоді пожежним для поповнення автоцистерни водою в місцях з складним під’їздом до водоймищ.

19 квітня 2018 року в 13:13 черговий розрахунок Скала-Подільської МПК отримав повідомлення від чергового диспетчера ДПРЧ-8 м.Борщів про загоряння сухої трави по вул..Купчинського (об’їзна дорога). Повідомлення про загоряння надійшло на №101. Прибувши за викликом, по вказаній адресі, загоряння трави не виявлено, виклик виявився хибним.

Про здійснення хибного виклику було повідомлено Борщівське відділення Чортківського відділу поліції. В результаті проведеної роботи працівниками Борщівського РВ НП України в Тернопільській обл. встановлено що хибний виклик здійснив житель смт.Скала-Подільська гр.Даник М.І. про що було складено протокол про адміністративне правопорушення.

О.П.Міщук; І.Б.Капаціла