Озеленення у Скала-Подільському дитячому парку

Дата: 26.04.2018 11:47

23 квітня відбулися заходи з озеленення та впорядкування території позашкільного навчального закладу. Керівниками гуртків Скала-Подільського дитячого парку та їх вихованцями було облаштовано галявину деревовидних півоній. Діти разом з керівниками прополювали посадкову площу, готували ґрунт, встановлювали та оздоблювали межі. Висадили молоденькі пагони півоній, вирощені власноруч на присадибній ділянці дитячого парку. Враховуючи рекомендації керівників гуртків, вихованці дбайливо пересаджували рослини на їх нове місце під сонцем, де за кілька років усі відвідувачі парку зможуть насолодитися їх пишним цвітінням. Наймолодші гуртківці підливали садженці, викопували ямки для них. А скільки захвату в дитячих очах викликала грудочка землі із маленьким паростком у долонях. Уявляючи, якими красивими виростуть посаджені сьогодні півонії, діти працювали, забувши про час.

Стефина В.Г.