Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт 2018»

Дата: 26.04.2018 16:33

Історія кожного народу має свої символи.Одним із символів України є козаччина, без якої  неможлива її історія. Учні Скала-Подільського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"    взяли участь у районному етапі фізкультурно-патріотичного фестивалю серед школярів України «Козацький гарт 2018», виборовши ІІ місце серед 10 загальноосвітніх шкіл. Команда Скала - Подільського НВК у складі 12 учасників: Ратушняка Максима і Пуцентели Катерини (5 клас),  Журби Петра і Кіян Лізи (6 клас), Кіяна Богдана і Бондарчук Лізи (7 клас), Ружицького Анатолія і Галай Світлани (8 клас), Журби Віталія і Дутки Наталі (9 клас), Мирончука Давида і Гризак Лізи (10 клас) – зуміла продемонструвати свої знання з історії, докласти максимум зусиль при перетягуванні линви, проявити спритність у стрибках у довжину з місця тощо. Переможці отримали не тільки грамоти та пам’ятний кубок, й а величезну кількість задоволення та приємних вражень. Вітаємо команду школярів, керівника команди - вчителя фізичного виховання Федоровського А.В., бажаємо їм козацького гарту, нових звершень та найвищих досягнень!

Дорож Н.В.- директор Скала -                                                                                                               Подільського НВК