«Grand fest Кам’янець – 2018» та «Пісня серця – 2018»

5-го  травня   відбулися  два дитячих мистецьких Міжнародних  конкурси у м. Кам’янець -Подільському та м.Чортків:

- у IV  Міжнародному  мистецькому  фестивалі-конкурсі  «Grand  fest  Кам’янець – 2018»  представили  Скала-Подільську дитячу музичну школу  фортепіанний  дует  у  складі  Подворного  Богдана  і  Вдовін  Наталії  та  юної  піаністки – Лукаш  Ліани,  здобувши  відповідно  друге  та  третє  місця.

- у  м.Чортків у  конкурсі  сучасної  релігійної  пісні  «Пісня  серця – 2018»  призові  місця отримали Павлюк  Ангеліна – І , Мошак  Олег – ІІ , Кобля  Ангеліна – ІІІ.

Підготували учнів-переможців - викладачі Скала-Подільської ДМШ-  Подворна Наталія  Степанівна  (фортепіано)  та  Івасєчко  Ірина  Миколаївна (вокал).

Бажаємо  нових  творчих  злетів  і  дякуємо  батькам  за  моральну  та  фінансову  підтримку.

Директор  Скала-Подільської  дитячої  музичної  школи

Кустіцький  В.Й.