Заходи до Дня пам'яті та примирення у смт Скала-Подільській

8 травня в смт Скала-Подільській проведений мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті та примирення.

Урочистий захід розпочав селищний голова Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади Мирончук Віктор Павлович.

До вітального слова запрошені - перший заступник військового комісара Борщівського районного комісаріату капітан Анатолій Дорож

та представник молодого покоління, учень 11 класу Скала - Подільського НВК, Назар Бадяк.

Отець Василь Скала-Подільської УГКЦ відслужив спільну молитву за загиблими воїнами.

Виступали гуртківці художнього читання «Перлина Надзбруччя» Скала-Подільського БК (керівники Наталія та Сергій Кульчицькі). Музичний супровід організували наживо учасники духового оркестру Скала-Подільського Будинку культури (керівник Микола Москавлюк).

Ведучі заходу - Софія Прокоп’юк, Андрій Гриба, Анатолій Ружицький, Наталя Денькович, Ганна Боломса, Аріана Литвинчук провели короткий історичний урок пам‘яті.

Присутні - громадськість селища, працівники селищної ради, учнівські та педагогічні колективи освітянських закладів, волонтери, підприємці та небайдужі жителі - поклали квіти шани до підніжжя Воїну-захиснику.

В.І.Заверцований - спеціаліст відділу освіти