Про проведення XIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

Дата: 10.05.2018 15:54

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р.
№ 1018-р «Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь
України» на 2016-2020 роки», навчальні заклади громади взяли участь у проведенні в районі Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Створений організаційний комітет узагальнив заходи з підготовки та проведення акції. Багато небайдужих освітян, школярів Скала-Подільської ОТГ внесли свою частку у добру справу - долучилися і батьки, і діти, педагогічні колективи.

Загалом за час проведення акції в районі було зібрано 19116,70 грн. З них:

Борщівський район - 7544,85 грн., Борщівська ОТГ – 3930,5 грн., Мельниця-Подільська
ОТГ – 2733,0 грн., Більче – Золоте ОТГ – 2440,0 грн., Скала-Подільська ОТГ - 1680,35грн., Озерянська ОТГ – 788,00 грн. Найактивнішу участь в проведенні акції у районі взяли волонтери: учні 9 класів Шупарської ЗОШ І-ІІ ступенів та Бурдяківської ЗОШ І-ІІ ступенів, учні 7 класу Сков‘ятинської ЗОШ І-ІІ ступенів, учні Стрілковецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», учні 1 класу Скала-Подільського НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ".

В.І.Заверцований - спеціаліст відділу освіти