Перемоги на Всеукраїнському фестивалі "Смарагдові витоки"

В казково чарівному Карпатському краї вже одинадцятий рік поспіль звуки трембіти зазивають жителів та гостей  м. Мукачева на Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки». Цьогоріч  він зібрав понад 500 учасників з різних куточків України, які змагалися  у різних номінаціях.

Тернопільщину  представляли  гуртківці позашкільного навчального закладу  «Скала – Подільський дитячий парк» та юний художник  Центру дитячо-юнацької творчості м. Тернополя. Своє вміння  показали наші вихованці при проведенні майстер – класу з писанкарства та виготовленні ляльки-мотанки у номінації «декоративно-прикладне мистецтво та художні ремесла» здобувши дипломи за ІІ місце:

- Москалюк Владислав, демонструючи власні роботи ляльки-мотанки, які своєю оригінальністю та неповторністю зацікавили учасників дійства;

-  Піддубрівна Єлизавета з композицією «Писанкове диво» підкресливши значення  традиційних писанок Тернопільщини,  які відрізнялися від інших робіт своєю неординарністю та колоритом.

Педагогічний та дитячий колективи Скала – Подільського дитячого парку вдячні  ДП «ДІНТЕР УКРАЇНА СКАЛА» за надану можливість взяти участь у Міжнародному  дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва «Смарагдові витоки».

Керівник позашкільного навчального закладу

«Скала – Подільський дитячий парк»

Валентина Стефина