Показовий День цивільного захисту у Ниврянському НВК

Дата: 15.05.2018 11:23

11 травня 2018 року у Ниврянському НВК пройшов показовий День цивільного захисту. На заході були присутні: завідувач відділу освіти Скала-Подільської селищної ради Паламарчук Любов Любомирівна,  директори ЗНЗ та ДНЗ Скала-Подільської ОТГ. Розпочався семінар із урочистої лінійки, де начальник ЦЗ Бойко Людмила Ярославівна ознайомила з метою і планом проведення Дня цивільного захисту. Класні керівники та класоводи провели відкриті уроки на теми: «Хай вогонь в серцях палає, а пожежі не буває», «Правила поведінки  на вулиці», «Надзвичайні ситуації та дії населення під час аварії».

За сигналом оповіщення про пожежну небезпеку було проведено евакуацію учасників навчально-виховного процесу  на території НВК. Учні під керівництвом учителів організовано, без паніки, згідно з планом евакуації покинули приміщення НВК та вийшли на подвір’я навчального закладу.

Програма показового Дня цивільного захисту у НВК була цікавою і насиченою для всіх його учасників. Відбулись змагання юних рятувальників за програмою «Школа безпеки»: різнопланові заходи, вікторини, відпрацювання нормативів ЦЗ, практичні заняття з надання домедичної допомоги потерпілим, комбінована естафета, тренування по користуванню індивідуальними засобами захисту, зокрема протигазом. Виступ агітбригади «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Особовий склад  Борщівського РВ ДСНС запам’ятався проведенням показових виступів та демонстрацією пожежної та аварійно-рятувальної техніки та обладнання.

На загальношкільній лінійці підведено підсумки Дня цивільного захисту,  нагороджено переможців.

Незабутнє враження та море емоцій залишилось і від польової кухні…

Інформація на сторінці Борщівського районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській обл. у facebook