Скала-Подільська селищна рада - територіальна громада

Тернопільська область, Чортківський район

СЕМІНАР ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Дата: 17.05.2018 10:55
Кількість переглядів: 812

Свято в дошкільному навчальному закладі – важливий період  життя дитини, радісна подія, яка дозволяє малюкові відпочити, розважитись і в той же час духовно збагачує та спонукає його до творчості.

У Лосяцькому ДНЗ «Дзвіночок» 10 травня 2018 року відбувся семінар для музичних керівників та вихователів (директор Лихо Н.Я.).

Тема семінару: «Формування музичної культури як невід’ємної частини духовної культури дошкільнят».

Семінар складався з двох частин: І – практична, ІІ- теоретична.

У першій частині проведено свято «Ой маю я три матері», присвячене Дню матері. Підготували музичний керівник Ірина Глюта і вихователь Любов Джердж.

У другій частині семінару обговорили питання співпраці музичного керівника та вихователя в напрямку музичного розвитку дошкільнят.

У заході брали участь діти та батьки дошкільного навчального закладу  села Лосяч, керівники та педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади.

Розроблено та прийнято методичні рекомендації щодо музичного розвитку дошкільнят як невід‘ємної частини духовної культури.

Голова методичного об‘єднання

дошкільних навчальних закладів