Святковий концерт до Дня матері

Дата: 17.05.2018 12:37

У другу неділю травня Україна відзначає одне з родинних свят — День Матері,  яке вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. В травні, коли Природа-Мати виряджає свою Доню-Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві й відзначають День Матері – найріднішої  у світі людини.

12 травня в Скала-Подільському Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню Матері.

Привітав матерів селищний голова Скала-Подільської об’єднаної територіальної громади Віктор Мирончук.

Ведучі свята - Андрій Гриба, Софія Прокоп‘юк - учасники гуртка художнього читання «Перлина Надзбруччя» (керівник Н.Кульчицька).

Виступили:

- тріо «На долоні» С.Кульчицький, Н.Гоцок, О.Боднарчук;

- ансамбль «Гармонія»; керівник О.Москавлюк;

- солісти А.Собіщанська, І.Дрозд, член спілки «Ласкала» І.Капаціла;

- хореографічний колектив «Сонечко» Скала-Подільського Будинку культури, молодша та середня група; керівник Н.Кульчицька.

- зразковий танцювальний колектив «Едельвейс» Скала -Подільського Будинку культури; керівник О.Тимофієва, Н.Кульчицька.

- учні музичної школи Ангеліна Кобля, Олег Мошак, Ірина Литвиненко, Авеліна Андрущак, Володимир Литвиненко, Аліна Голоднюк, Ангеліна Германюк.

Настоятель Скала-Подільської УГКЦ Василь Германюк благословив усіх присутніх та побажав матерям Божої ласки.

Дякуємо учасникам та керівникам за творчість та професійні виступи!

Висловлюємо щиру подяку Вараниці О.Р. за вражаючу виставку робіт мешканців Скала-Подільського психоневрологічного будинку-інтернату.

Директор Скала-Подільського БК   Кульчицька Н.М.