Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

ГУРТКІВЦІ ДИТЯЧОГО ПАРКУ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

     17 травня Скала-Подільський дитячий парк долучився до міжнародного свята  - Всесвітнього Дня вишиванки, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

    Розпочав захід селищний голова Віктор Мирончук, який привітав усіх зі святом,  побажав здоров’я, щастя, успіху, гарно провести літні канікули, що настануть незабаром.

   В.о. директора дитячого парку Валентина Стефина розповіла дітям про  значення української вишиванки: ««Народитися в сорочці» — значить, бути щасливим у житті. І слово «сорочка» вживається тут у своєму первісному значенні. Сорочка — це певна закодована сукупність сорока божественних енергій, що творять довершену та гармонійну долю людини…».

  Усі діти, як і їх керівники, одягнені у символ свята — вишиванку. Радісні і веселі вони завзято брали участь у конкурсі «Виший хрестиків побільше», за що отримали солодкі призи. Потім на гуртківців чекала гра «Вишиваний струмочок», де вони могли побігати досхочу.  Із задоволенням долучилися до колективного флешмобу «Алея — вишиванка», перетворивши паркову алею на вишитий рушник. А на завершення організували урочисту ходу «Алеєю — вишиванкою» з рушниками та кульками.

Крівник позашкільного навчального закладу "Скала-Подільський дитячий парк"

Валентина Стефина

  

  

  

  « повернутися до списку новин