Новини Скала-Подільського ТМО

Дата: 23.05.2018 17:24

Шановні громадяни!

Нагадуємо вам, що з 01 квітня розпочалася реєстрація до сімейних лікарів (терапевтів, педіатрів) згідно медичної реформи, що є гарантом забезпечення вашого здоров’я. Реформа розпочалася з первинної медичної допомоги. Ви можете звернутися до вищевказаних спеціалістів, як тільки відчуєте необхідність в обстеженні чи лікуванні, але бажано до 01 липня 2018 року, оскільки фінансування медичного закладу залежить від кількості підписаних декларацій.

Декларація підписується безстроково і діє до моменту, поки ви не вирішите змінити лікаря.

Станом на 01.05.2018 р. в нашому «Скала-Подільському територіальному медичному об’єднанні» зареєстровано 2111 пацієнтів.

Лікар первинної медичної допомоги — це спеціаліст, який має всю інформацію про ваше здоров’я. Завдяки цьому він бачить взаємозв’язки та може визначити, на якій стадії потрібне втручання профільного спеціаліста.

Інформація про стан здоров’я пацієнта буде міститися в електронній системі охорони здоров’я. Навіть коли громадянин перейде до іншого лікаря, уся інформація буде доступна.

Головний обов’язок лікаря первинної медичної допомоги — вчасно попередити або виявити захворювання на ранній стадії. А також надати невідкладну допомогу при гострих станах і раптових погіршеннях стану здоров’я: високій температурі тіла, гострому і раптовому болю, порушенні серцевого ритму, кровотечі, інших станах, захворюваннях, отруєннях і травмах, що потребують невідкладної допомоги.

Також обов’язок сімейного лікаря проводити:

• профілактику захворювань у групах ризику;
  • вакцинацію;
  • видачу медичних довідок та лікарняних листків;
  • видачу рецептів за програмою відшкодування вартості ліків «Доступні ліки», у тому числі рецепти на ліки для хронічних хворих.

Доводимо до відома громадян контактну інформацію

« Скала-Подільське територіальне медичне об’єднання»

смт.Скала-Подільська вул. Грушевського,103

сімейний лікар Данилюк Ірина Ігорівна тел. 0973897836;

терапевт Лукашук Вячеслав Васильович тел. 0978450148;

терапевт Ковалишин Інна Романівна тел. 0989203141;

АЗПСМ с. Гуштин

сімейний лікар Долінський Остап Йосипович тел.0975546332

сімейний лікар Пеляк Тетяна Борисівна тел.0968972667;

АЗПСМ с.Іванків

сімейний лікар Глюта Галина Михайлівна тел.0963467884;

АЗПСМ с.Нивра

сімейний лікар Омелюх Надія Іванівна тел.0689352480.

Графік роботи усіх установ медичного обєднання:

З 9.00 до 16. 42 - в робочі дні.

А також додатково повідомляємо, що 19 травня в урочистій обстановці провели на заслужений відпочинок лікаря з багаторічним стажем в нашій поліклініці Звір Лілію Модестівну.  Від адміністрації, працівників колективу, вдячних пацієнтів виносимо подяку за добросовісну працю задля збереження здоров’я людей.

З 21.05.2018 р. в колектив ТМО прийняті на посади молоді перспективні лікарі - Ковалишин Інна Романівна (терапевт) та Юстин Оксана Миколаївна (невропатолог). Це дозволить значно покращити медичне обслуговування населення.

Памятайте: Ваше здоровя – результат спільних зусиль Вас і Вашого лікаря!

Керівник «Скала-Подільського ТМО» М.В.Вараниця