Тернопільська область, Чортківський район

Звітний концерт - підсумок навчального року Скала-Польської дитячої музичної школи

Дата: 24.05.2018 12:37
Кількість переглядів: 491

20  травня  відбувся звітний  концерт  Скала-Польської  дитячої  музичної  школи за підсумками  2017-2018  навчального  року, учасниками якого були  найкращі  вихованці закладу.

Навчальний  рік  для  музичної  школи  був  дуже  насичений  на  концерти,  фестивалі  та  конкурси,   з  яких учні привезли  велику  кількість  нагород  та  призів.  Загалом діти прийняли  участь  у  19  конкурсах  обласного, Всеукраїнського  та  Міжнародного  рівнів  і  в  18  конкурсах  завоювали  призові  місця. Під час проведеного концерту глядацькій аудиторії було запропоновано художні номери усіх переможців.

Детальніше на сайті Скала-Подільської  дитячої  музичної школи: http://skaladms.blogspot.com

Директор  Скала-Подільської  дитячої  музичної  школи

Кустіцький  В.Й.