Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Вітаємо!

 

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

 

    Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

   Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. 
   Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. 
  Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. 

  Щиро зичу випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Навчайтесь, здобувайте подальшу освіту в вузах і коледжах та повертайтесь у рідну громаду, щоб і з вашою допомогою в майбутньому вона розвивалася та розквітала.

  Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

  Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою в завтрашній день!

 

 

Селищний голова Віктор Мирончук« повернутися до списку новин