Про відзначення Міжнародного дня захисту дітей

На виконання Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 «Про день захисту дітей», з метою привернення уваги суспільства до проблем дотримання прав дитини, в Скала-Подільській громаді проведено: конкурси малюнків на асфальті; караоке на площі біля будинків культури; виставки – аукціони лотів «Наші умілі рученята»; перегляд мультфільмів; танцювальні конкурси; вікторини «Права дітей», «Обов’язки дітей»; конкурси – річечка, гол із заплющеними очима, стрибки в мішках, танець з віником, вгадай, що в коробці, кладочка; колективний плакат «Щасливе дитинство »,  квест «Пошук скарбів», зіграли в рухливу гру «Передай приз».  .

Працівники Скала-Подільської дитячої  бібліотеки розповіли діткам про їх права та розважили загадками й солодкими призами.

У Скала-Подільському Будинку культури відбулися змагання з настільного тенісу, за результатами якого отримали призові місця:

І місце – Анатолій Ружицький

ІІ місце – Дмитро Чорпіта