Пожежа в Іванкові

Дата: 06.06.2018 09:52

4 червня 2018 року о 17год. 28 хв. до чергового караулу Скала-Подільської МПК поступив сигнал від чергового Борщівської ДПРЧ 8 про виникнення пожежі в с.Іванків. В результаті виїзду чергових караулів  Скала-Подільської МПК та Борщівського ДПРЧ 8 пожежу було ліквідовано.Під час обстежкння осередку пожежі встановлено що горіла суха трава. Професійні дії пожежних запобігли нанесенню матеріальної шкоди домогосподарствам жителів громади.

ШАНОВНІ ГОСТІ ТА ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Узвязку із суттєвим підвищенням середньодобової температури та небезпекою виникнення пожеж оголошено найвищий, п’ятий рівень пожежної небезпеки.

Причиною виникнення пожежі  може бути не тільки розпалювання вогнищ у невизначених місцях а й просто викинута скляна чи пластикова  пляшка, яка при потраплянні сонячного проміння може спровокувати виникнення пожежі.

Просимо дотримуватись норм пожежної безпеки, адже простіше запобігти виникненню пожежі ніж її ліквідувати.

І.Капаціла; О.Міщук