Скала-Подільська селищна рада - об'єднана територіальна громада
Борщівський район, Тернопільська область

Важливо!!!

 

Скала-Подільський ККП застерігає своїх споживачів від самовільного приєднання до водопровідно-каналізаційних мереж, адже своїми діями Ви завдаєте збитків підприємству, яке є комунальною власністю (тобто власністю громади), та в такий спосіб створюєте передумови для погіршення загального стану водопостачання, що становить загрозу для суспільних інтересів у цілому.

Скала-Подільський ККП закликає мешканців Скали-Подільської, що є споживачами водопостачання, як приватних осіб, так і підприємців, які свого часу самовільно підключилися до комунальних мереж водопостачання та водовідведення та не мають особового рахунку, з метою уникнення сплати значних штрафних санкцій врегулювати свої відносини з підприємством належним чином, звернувшись у Скала-Подільський ККП: за адресою смт Скала-Подільська, вул. Івана Франка 2, тел. 5-19-54 (графік роботи: 8.00-17.00 год., обідня перерва 13.00-14.00 год.).

Водночас контролери Скала-Подільського ККП, що слідкують за раціональним використанням води та скидом стічних вод, і надалі продовжуватимуть відпрацьовувати всі будинковолодіння з метою виявлення несанкціонованих підключень.

Докладну інформацію про вартість видачі технічних умов можна отримати в Скала-Подільському ККП за телефоном: 5-19-54

 

 

Міщенко В.М.« повернутися до списку новин