Скала-Подільська ОТГ отримала землі в комунальну власність

Наказом від  5 червня 2018 року №19-1768/14-18СГ Головного  управління  Держгеокадастру  у Тернопільс ькій   області   передано  Скала-Подільській  селищній раді ( Скала-Подільська об’єднана територіальна громада) у комунальну власність земельні ділянки  сільськогосподарського призначення  державної власності  загальною  площею 953,0448 га, які розташовані за межами населених пунктів  на території  Скала-Подільської  селищної, Гуштинської, Іванківської, Лосяцької,  Ниврянської  та Турильченської  сільських рад.

6 червня 2018 року голова Тернопільської ОДА Степан Барна вручив документи на комунальну власність земель головам ОТГ.    Детальніше - ТУТ.

Для  того, щоб  селищна  рада  набула право власності на земельні ділянки  та могла  ними  розпоряджатися відповідно до Закону  України  «Про державну реєстрацію  речових прав на  нерухоме майно та їх обтяжень»,  проводиться  їх державна реєстрація.

Гаврилів С.В.