Скала-Подільське ТМО інформує

Колектив « Скала-Подільського територіального медичного  об’єднання» висловлює свою  щиру  подяку працівникам  Скала-Подільського будинку культури в особі  керівника Кульчицької Н.М.  за організацію проведення святкування, привітання ,  створений чудовий   настрій, а також дякуємо  керівникам  «Скала-Подільського спецкар’єру» та  «Бурдяківського спецкар’єру» за постійну благодійну допомогу.

Принагідно  нагадуємо жителям Скала-Подільської громади, що з 01.08.2018 року  вступає в силу  «Медична реформа» ,яка має на меті покращити якість надання медичних послуг, при умові  підписання  декларації із сімейними лікарями ( 5 сімейних лікарів , 2 терапевти, 1 педіатр  нашого   «Скала-Подільського ТМО»).

Памятайте: « Ваше  здоровя – результат спільних зусиль Вас і Вашого лікаря»

А також додатково повідомляємо,  що  у зв’язку з реформою  швидкої  медичної допомоги, яка  підпорядкована Тернопільському управлінню охорони  здоров’я -  Чортківській станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, зі слів керівника Бачинської Тамари Миколаївни, з 15.06. по 01.07.2018 року всі  працівники пункту швидкої допомоги Скала-Подільської дільниці відправлені у відпустку. Такі непередбачувані відпустки практикуються в межах району (Мельнице-Подільська станція швидкої допомоги, Вигодський пункт швидкої допомоги, та ін.) та області.

Перша невідкладна допомога населенню  громади  буде надаватись бригадою  Борщівської швидкої  допомоги.

При потребі телефонуйте -103.

Керівник «Скала-Подільського ТМО» М.В.Вараниця