ПОЖЕЖА. Цього могло і не трапитись

25 червня 2018 року 0 13год.08 хв. черговим диспетчером Борщівського РВ ДСНС було отримано інформацію про виникнення пожежі в господарській будівлі місцевого  жителя   в смт.Скала-Подільська, про що одразу було проінформовано черговий караул  Скала-Подільської місцевої пожежної команди,  який одразу виїхав для ліквідації пожежі в складі пожежного Гормана  О.О.  та водія пожежного автомобіля  Маковського  О.С., а також начальника Скала-Подільської МПК   Міщука О.П. Завдяки злагодженим, професійним діям чергових караулів Скла-Подільської МПК та Борщівської  ДПРЧ 8 пожежу було ліквідовано на протязі 30 хв. Пожежею було знищено 60 мчерепичного перекриття господарської будівлі та значна кількість заготовленої сухої трави.

У результаті попереднього обстеження місця виникнення пожежі інспектором Борщівського РВ ДСНС України в Тернопільській обл.  Лютим В.Ю. та спеціалістом з надзвичайних ситуацій Скала-Подільської ОТГ  Капацілою І.Б. було встановлено, що причиною займання  стало коротке замикання електропроводів . На щастя людських жертв немає.

Шановні громадяни!

Будьте обережні з використанням електроприладів! Дотримуюйтесь правил пожежної безпеки! Бережіть власне життя та життя рідних і близьких!

Капаціла І.Б., Міщук О.П.