Вітаємо переможців!

10 липня 2018 року  на території  Борщівської  ДПРЧ 8  проводились змагання  з пожежно-прикладного спорту серед місцевих пожежних команд Борщівського району. Скала-Подільська МПК виступала в складі водіїв Галайди І.М., Маковського О.С., пожежного Трегубова І. Г. та ТВО начальника Скала-Подільської МПК Міщука О.П.. Виконувались нормативи по гасінню пожежі пінно-водяною сумішшю, наповнення автоцистерни  водою за допомогою мотопомпи, а також забір води з пожежного резервуару і подальшою подачею по пожежних рукавах  до умовного місця виникнення пожежі.

Особовим складом МПК всі нормативи були виконані вчасно у визначені терміни. Також проводився огляд пожежного автомобіля та обладнання, під час якого недоліків не виявлено,

техніка знаходиться в справному стані та готова до застосування за призначенням. Завдяки професійним діям особового складу МПК в загальному заліку команда зайняла почесне третє місце, за що була нагороджена грамотою.

Вітаємо особовий склад місцевої пожежної команди з перемогою, бажаємо успіхів та професіоналізму в нелегкій праці!

Капаціла І.Б.