Оголошення!

Дата: 20.07.2018 10:16

20 серпня 2018 року о 12.00 год., в приміщенні будинку культури с.Іванків

відбудуться громадські слухання з метою обговорення проекту детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки площею 19,9509 га., ПП «Енергія сонця 2018»  кадастровий номер 6120883000:01:001:0883 для:

«Розміщення,будівництва,експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, яка розташована за межами населеного пункту на території Іванківської сільської ради Борщівського району Тернопільської області».

Підстава:розпорядження Борщівської Районної Державної Адміністрації від 10 липня 2018р.,№216-од.

Оприлюднення про громадські слухання в газеті «Галицький вісник» від 20.07.2018 року.

Місце для ознайомлення та пропозицій:сайт Скала-Подільської ОТГ.

Довідка:згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів,державних будівельних норм,стандартів і правил та надаватися у строки,визначені для проведення процедури громадських слухань .

С.В.Гаврилів