За крок до лідерства.

Дата: 23.07.2018 17:01
Кількість переглядів: 707

Фото без опису

22.07.2018 року після нетривалої перерви розпочався 10 тур ІІ кола чемпіонату області з футболу першої ліги групи А,в якому наші земляки зустрілися з лідерами даної групи ФК Копичинці.

В цілому гра проходили з перемінними успіхами. Першими відкрили рахунок скалечани. Гол у ворота копичинецької команди забив півзахисник Олег Зубик, але в невдовзі гості зрівняли рахунок. Коли до кінця першого тайму залишалось приблизно 15 хвилин Олег Зубик подвоїв рахунок, вивівши нашу команду вперед. З рахунком 2:1  команди пішли на перерву. Такий рахунок тримався до 85 хвилини матчу, де гості в напряжній боротьбі зуміли зрівняти рахунок.

З рахунком 2:2 закінчився матч, який був досить красивим і в свою чергу інтригуючим. Наша команда на другу частину сезону дозаявила два нових гравці.Це 23-річний Олександр Боднаренко, який першу половину сезону-2018 виступав за бучацький «Колос», а ще раніше захищав кольори декількох аматорських команд Хмельницької та Вінницької областей та 22-річний Ростислав Морозов,вихованець Кам’янець-Подільського футболу. В свою чергу залишив нашу команду  центральний півзахисник Андрій Вадовський.

Що ж очікуємо значних змін у грі МФК «Скала Айва» і надіємось, що в другому колі будуть позитивні результати, які виведуть наших земляків в лідери групи А і І ліги в цілому.