Перемога принесла перехід на третю сходинку турнірної таблиці.

Дата: 30.07.2018 16:43
Кількість переглядів: 753

Фото без опису

У рамках 11-го туру групи «А» першої обласної ліги відбулося принципове протистояння в якому на виїзді наша команда зустрічалася з командою ФК «Мельниця». Цікавий та безкомпромісний поєдинок завершивсянашою перемогою – 4:2.

Рахунок у матчі відкрив Олександр Бондаренко, котрий замкнув дальню стійку після передачі з правого краю Сергія Онуфрейчука (0:1). Той ж Бондаренко наприкінці першого тайму подвоїв перевагу гостей, вийшовши віч-на-віч з голкіпером ФК «Мельниця» Віталієм Романишиним і елегантно перекинувши м’яч через нього (0:2).

Щойно розпочався другий тайм, як мельничаниі рахунок скоротили. Микола Лук’янчук прорвався по центру між центральними оборонцями  і влучно пробив повз голкіпера Андрія Прийдуна (2:1). В середині другого тайму господарі рахунок зрівняли. Після подачі кутового, гості відбили м’яча, але той відскочив недалеко і Ярослав   (2:2).

Та все ж нам,перемога була потрібна, як повітряі наші земляки зуміли наприкінці матчу вирвати перемогу. Спершу після передачі з лівого краю Ростислава Морозова, Владислав Тимощук зігравши на випередження, вивів свою команду вперед (2:3). А згодом вже сам Морозов пройшов по краю і точно пробив у дальній кут воріт (2:4)…